Grafika 5
Hratelnost 4
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 1. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 4.5 skvělý

BlackJack Double Jack

Pravidla hry Black Jack Professional Series

Multibox Blackjack se hraje se 4 standardními balíčky 52 karet (bez žolíků).

Číselné karty, 2-10, se počítají podle hodnoty na líci. Figurové karty, králové, královny a kluci mají hodnotu 10 a esa 1 nebo 11. Žádná ze 4 barev nemá zvláštní význam.

Hrajete proti počítačovému dealerovi. Dealer dostane dvě karty a hráč dostane do každého boxu dvě karty. Hráčovy karty se rozdávají lícem vzhůru, zatímco u dealera se zobrazuje pouze první karta. Hráč může zvolit další kartu kliknutím na Trefit. Toto může hráč opakovat podle přání, dokud celkový součet jeho karet nepřekročí 21. Pokud celek přesáhne 21, je to “přetažení” a hráč automaticky prohrává.

Když je hráč spokojený se svými kartami měl by kliknout na Stát. To se opakuje u všech oken, se kterými hráč hraje. Poté, co hráč skončil, dealer odhalí kartu lícem dolů a rozhodne, jestli chce dobrat další kartu. Dealer musí mít celkem 17 nebo více karet. Když je dealer spokojený se svými kartami, rozhodne se o vítězi.

Hráč vyhrává, když je hodnota jeho karet vyšší než hodnota karet krupiéra, nebo když krupiér přesáhne limit.

Když je součet karet hráče stejný jako součet karet krupiéra, dochází k remíze a hráč dostává zpět svoji sázku.

Karty se míchají před každou hrou.

Vyzkoušejte funkčnost blackjack systémů na této hře blackjack zdarma.

Související příspěvky

Real Deal Blackjack

Real Deal Blackjack


Real Deal Blackjack

Reálně vypadá hra Real Deal Blackjack. Můžete sedět u stolu s postavou dealerky a vychutnat si tak pravý požitek ze hry. Tato hra je určena pro všechny hráče, ale také pro začátečníky. Můžete začít hrát běžný poker, který je přizpůsoben reálnému kasinu. Všimněte si skvělých detailů okolo dění...

Blackjack Single

Blackjack Single


Blackjack Single

Další skvělý Blackjack, kde vsázíte jen na jednu kartu. Elegantní zpracování této stolní hry vás určitě dostane. Především výborná grafika a rychlost vyhodnocení. Hra je snadno ovladatelná a patří mezi nejméně obtížně karetní hry typu Blackjack.

Blackjack High Streak

Blackjack High Streak


Blackjack High Streak

Blackjack je klasická hra, která má mnoho příznivců. I vy můžete vyzkoušet své štěstí v kartách. Hra nabízí skvělou grafiku a reálné zvukové efekty. Je připravená také nápověda, která vám dopomůže vyhrát. Hra je na systému ruky, kterou řídíte celou hru.

Zanechat komentář