Grafika 2.5
Hratelnost 2.3
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 4. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 2.4 normální

Cloud Quest

Vyleťte ve hře Cloud Quest až do oblak! Ještě nikdy nebyl postup na vyšší úrovně tak lukrativní! Získejte na herním poli 5×5 horizontální, vertikální nebo diagonální řadu tří a více stejných symbolů a vyhrávejte. Všechny řady a sloupce jsou v každém kole aktivní a každý symbol může být součástí řady výherních kombinací.

Symboly, které vytvářely výherní kombinaci, po zpracování všech výherních kombinací zmizí a na jejich místo napadají symboly nad nimi. Tím získáváte v daném kole další šanci vyhrát.

Hra obsahuje symbol Wild (zlatý štít), který nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá vytvářet výherní kombinace. Symbol uprostřed každé výherní kombinace tří symbolů se vždy promění na symbol Wild, čímž získáte šanci na vytvoření dalších výherních kombinací.

Před každým kolem je určena řada pro BONUS. Pokud zmizí všech 5 symbolů v této řadě, spustí se bonusové kolo. Když zmizí všech 25 symbolů na herním poli, získáte od království speciální odměnu!

Hrát na celé obrazovce 

Související příspěvky

All Ways Fruits

All Ways Fruits


All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je 98.18 %.

Taboo

Taboo


Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan


Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS. Návratnost je 97.18 %.

Zanechat komentář