Grafika 4.5
Hratelnost 2.5
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 2. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 3.5 dobrý

Cops n Robbers

Cops’n’Robbers je výherní video automat s 5 válci, na němž můžete hrát až 9 řad a až 5 mincí na řadu. Cops’n’Robbers můžete hrát za skutečné peníze například v Bohemia Casinu.

Cops’n’Robbers má symbol Wild (trezor) a symbol Scatter (policejní auto). Symbol Wild nahrazuje jakýkoli symbol na válcích kromě symbolu Scatter, a lze jej použít k sestavování výherních kombinací. Za výherní kombinaci se symbolem Wild dostanete dvojnásobek obvyklé výplaty. Když kdekoli na válcích dostanete dva nebo více symbolů Scatter, vyhráváte.

Tři nebo více policejních aut kdekoli na válcích spustí bonusové kolo Car Chase. Spustí se příslušný počet bezplatných kol, kde je šance na výhru vyšší než v běžných kolech. V určitých fázích se musíte rozhodnout, jakým směrem budete pokračovat, abyste se vyhnuli silničním blokádám. Pokud uniknete policii, získáte dvojnásobek celkové výhry, kterou jste zaznamenali v bezplatných kolech.

Svou výhru se můžete pokusit znásobit v dobrovolném kole Risk. Zahájíte jej kliknutím na tlačítko RISK poté, co získáte výhru. Vaším cílem je správně uhodnout barvu nebo karetní barvu otočené karty. Hádáte kliknutím na příslušné tlačítko. Pokud správně uhodnete barvu, výhra se zdvojnásobuje. Pokud správně uhodnete karetní barvu, výhra se zčtyřnásobuje. Kolo Risk lze hrát až pětkrát za sebou až do výše 2 500 mincí.

Návratnost je 94.43%.

Související příspěvky

All Ways Fruits

All Ways Fruits


All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je 98.18 %.

Taboo

Taboo


Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan


Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS. Návratnost je 97.18 %.

Zanechat komentář