Grafika 2.5
Hratelnost 3.8
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 18. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 3.2 dobrý

Crazy Fruits

Máte rádi ovoce? Tato perfektní pěti válcová hra s pěti výherními řadami s dílny Kajot vám změní váš život.

K dispozici je nejen snadné ovládání a spousta šancí na výhru, ale také Multi žolík, jež vám přinese dvojnásobnou výhru. Modrý symbol vám zase zaručí, že o svou výhru v dalších kolech rozhodně nepřijdete. Tato slotová hra postavená na principu klasických video automatů slibuje, že se rozhodně nebudete nudit. Stačí párkrát zatočit válcem a můžete být bohatší. Hru spustíte v online prohlížeči a ovládáte klikáním myší. Stačí se rozhodnout, zda si zahrajete za opravdové peníze nebo jen tak pro zábavu.

[table “7” not found /]

Vyzkoušejte všechny Kajot automaty zdarma

Související příspěvky

All Ways Fruits

All Ways Fruits


All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je 98.18 %.

Taboo

Taboo


Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan


Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS. Návratnost je 97.18 %.

5 Komentáře

 1. maria 12. 11. 2014
  Odpovědět

  dakujem pACI SA MITO

 2. alena 8. 1. 2015
  Odpovědět

  super hry

 3. roman 9. 2. 2015
  Odpovědět

  dekuji

 4. rene 30. 6. 2015
  Odpovědět

  Pomali hrani a nedajuse hran

 5. ANDREA 2. 6. 2017
  Odpovědět

  SUPER HRY

Zanechat komentář