Grafika 1.7
Hratelnost 1.8
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 36. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 1.8 horší

Fire Joker

Fire Joker je tříválcovém video automat s 5 pevnými liniemi. Válce se mohou kdykoli zapálit. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru.

Ďábelský ohnivý žolík je symbolem Wild, který se může objevit kdekoli na všech třech válcích. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat výherní kombinace.

Dva hromadné symboly na dvou válcích bez aktivních výplatních linií spouští OHNIVÉ OPAKOVANÉ ZATOČENÍ. Na třetím válci se uděluje jedno opakované roztočení zdarma! Při opakovaném roztočení zůstávají hromadné symboly na místě. Pokud existuje možnost opakovaného roztočení dvou různých válců, válec, který nabízí nejvyšší možnou výhru, se točit nebude!

Po naplnění všech pozic stejnými symboly roztočte ohnivé Kolo násobitelů, které může vaši výhru znásobit o náhodnou hodnotu až 10x!

Návratnost je 96.15 %.

Hrát na celé obrazovce 

Související příspěvky

Wild MELON

Wild MELON


Wild MELON

Auomat Wild MELON je nový ovocný automat, který obsahuje 3 válce. Hrajte zdarma Hra i přes jednoduchý vzhled má několik zajímavých vlastností, včetně Wild symbolů! Návratnost je 96.15 %.

Fruiterra

Fruiterra


Fruiterra

Fruiterra je nový retro ovocný automat s 20 výherními řadami a 5 válci. Ponořte se do doby, kdy automaty stali v každém baru a hospodě :)

Bohemia Joker

Bohemia Joker


Bohemia Joker

Bohemia Joker je klasický video automat, který má 3 válce, 5 pevných výherních linií, je vytvořený na motivy Bohemia Casina a Rudy Pivrnce a najdete ho POUZE v Bohemia Casinu. Trefte symbol žolíka na každém válci, získejte volná roztočení a budete moci vyhrát Tajemnou cenu, za kterou získáte až...

Zanechat komentář