Grafika 4
Hratelnost 5
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 1. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 4.5 skvělý

Flash BlackJack

Pravidla hry Blackjack Classic

Multibox Blackjack se hraje se čtyřmi standardními balíčky 52 karet (bez žolíků). Před každým herním kolem se balíčky promíchají. Číselné karty, 2-10, se počítají podle hodnoty na líci. Figurové karty, králové, královny a kluci mají hodnotu 10 a esa 1 nebo 11. Žádná ze 4 barev nemá zvláštní význam.

Hrajete proti počítačovému dealerovi. Dealer dostane dvě karty a hráč dostane do každého boxu dvě karty. Hráčovy karty se rozdávají lícem vzhůru, zatímco u dealera se zobrazuje pouze první karta. Dealer zkontroluje karty lícem dolů a zjistí, zda má první karta hodnotu 10, J, Q nebo K. Hráč si může kliknutím na TREFIT vybrat, zda chce další kartu. Toto může hráč opakovat podle přání, dokud celkový součet jeho karet nepřekročí 21. Pokud celek přesáhne 21, je to “přetažení” a hráč automaticky prohrává.

Když je hráč spokojený se svými kartami měl by kliknout na STÁT. To se opakuje u všech oken, se kterými hráč hraje. Poté, co hráč skončil, dealer odhalí kartu lícem dolů a rozhodne, jestli chce dobrat další kartu. Dealer musí mít celkem 17 nebo více karet. Když je dealer spokojený se svými kartami, rozhodne se o vítězi. Když je součet hráčových karet vyšší než dealerových nebo když dealer přetáhne, vyhraje hráč.

Pokud má hráč stejný součet karet jako dealer, je to nerozhodné a hráč neztratí svou sázku.

Vyzkoušejte funkčnost blackjack systémů na této hře blackjack zdarma.

Související příspěvky

Real Deal Blackjack

Real Deal Blackjack


Real Deal Blackjack

Reálně vypadá hra Real Deal Blackjack. Můžete sedět u stolu s postavou dealerky a vychutnat si tak pravý požitek ze hry. Tato hra je určena pro všechny hráče, ale také pro začátečníky. Můžete začít hrát běžný poker, který je přizpůsoben reálnému kasinu. Všimněte si skvělých detailů okolo dění...

Blackjack Single

Blackjack Single


Blackjack Single

Další skvělý Blackjack, kde vsázíte jen na jednu kartu. Elegantní zpracování této stolní hry vás určitě dostane. Především výborná grafika a rychlost vyhodnocení. Hra je snadno ovladatelná a patří mezi nejméně obtížně karetní hry typu Blackjack.

Blackjack High Streak

Blackjack High Streak


Blackjack High Streak

Blackjack je klasická hra, která má mnoho příznivců. I vy můžete vyzkoušet své štěstí v kartách. Hra nabízí skvělou grafiku a reálné zvukové efekty. Je připravená také nápověda, která vám dopomůže vyhrát. Hra je na systému ruky, kterou řídíte celou hru.

Zanechat komentář