Grafika 5
Hratelnost 5
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 1. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 5.0 skvělý

Francouzská ruleta

Tato hra je online verzí francouzské rulety. Cílem hry je správně předpovědět, ve které ze 37 očíslovaných jamek skončí kulička. Když hráč uhodne výherní číslo, vyhraje částku podle výše výplaty pro výherní sázku.

Hráči umisťují jeden typ sázky nebo kombinaci sázek. Omezeni jsou pouze limity stolu a typu sázku. Po umístění sázek a stisknutí možnosti TOČIT se roztočí kolo rulety. Kulička se kutálí ve směru opačném vzhledem k otáčení kola a krouží okolo okrajů kola a odráží se od diamantů. Kulička skončí v náhodně zvolené jamce.

Na plátno se umístí dolly, která označuje výherní číslo, a výherní číslo se zobrazí na tabuli. Všechny sázky, které neodpovídají výhernímu číslu, se odstraní ze stolu. Pokud hráč vsadil na výherní číslo, hráči bude vyplacena výhra podle kurzu pro výherní sázku.

Vyzkoušejte funkčnost ruletních systémů na této ruletě zdarma.

Jak hrát

Hraní rulety je snadné. Vyberte hodnotu žetonu, umístěte sázky, zatočte kolem a uvidíte, zda jste uhodli výherní číslo.

Výběr hodnoty žetonu. Požadovanou hodnotu žetonu můžete vybrat klepnutím na žeton v pravé dolní části herního panelu. V případě, že jsou u mincí šipky doleva a doprava, klikněte na ně, zobrazí se doplňující hodnoty mincí.

Umístění jedné nebo více sázek. Sázku umístíte klepnutím na libovolné místo na plátně nebo na tabuli. Každým klepnutím na sázku přidáte jeden žeton vybrané hodnoty.

Poznámka: Pokud celková částka převyšuje limit sázky nebo stolu, nebo pokud nemáte dostatek peněz, sázka nebude přidána.

  • Sázky na plátně (sázky Inside a Outside)Sázku umístíte klepnutím na libovolné místo na plátně. Každým klepnutím na sázku přidáte jeden žeton vybrané hodnoty.

    Při pohybu myši přes sázky se sázky zvýrazňují a zobrazují se informace o typu sázky, například sázka straight, a aktuální vsazená částka.

  • Sázky na tabuliSázku na tabuli můžete umístit klepnutím na vybranou hodnotu žetonu a klepnutím na vyhrávající nebo nevyhrávající čísla. Žetony vybrané hodnoty se umístí na odpovídající sázky na stole.

    Když umístíte kurzor na sázku na tabuli, zvýrazní se příslušná čísla na plátně.

Poznámka: Pokud chcete zvýšit sázku o jinou hodnotu, vyberte jiný žeton v pravé dolní části herního panelu.

Odebrání sázky. Sázku lze odebrat vybráním odstraňovacího žetonu v pravé dolní části herního panelu a klepnutím na sázku na plátně nebo na tabuli.

Roztočení kola. Klepnutím na možnost TOČIT vyndáte kuličku z jamky a roztočíte kolo. Vsazená částka se odečte z vašeho účtu. Kulička přistane v jamce a číslo této jamky se stává výherním číslem. Výherní číslo se na plátně označí pomocí dolly.

Kontrola výherního čísla. Výherní číslo se zobrazí na tabuli spolu s informacemi o typu výherního čísla a o tom, zda jste vyhráli. Výhra se také zobrazí na herním panelu a přičte se k částce Hotovost. Všechny prohrané sázky se odstraní ze stolu.

Další hra. Klepnutím na možnost STEJNÁ SÁZKA umístíte stejnou sázku, jako v předchozím kole. Klepnutím na možnost ODSTRANIT SÁZKU odstraníte ze stolu všechny předchozí sázky. Potom umístěte nové sázky a klepněte na možnost TOČIT.

Související příspěvky

Ruleta La Partage

Ruleta La Partage


Ruleta La Partage

Automaty online nabízí možnost hrát také rulety. Jednou z nejoblíbenějších je Francouzská ruleta. Je stejná jako klasická Evropská ruleta, která obsahuje čísla od 1 do 39. Hra vyniká pěknou grafikou a efekty, které napodobují také klasické točení rulety. I zde vyzkoušejte své...

Premium European Roulette

Premium European Roulette


Premium European Roulette

Milujete ruletu? Tato hra vás jistě zaujme. Ruleta je královnou všech kasín a těší se z obrovské popularity. Před začátkem hry si prostudujte alespoň základní pravidla. Existuje spousta kombinací a systémů, ale i přesto je hra spíše o štěstí. Hrát můžete zdarma nebo se v kasínu zaregistrovat a...

Multi Wheel Roulette Gold

Multi Wheel Roulette Gold


Multi Wheel Roulette Gold

Zní to jako sen všech hráčů rulety, jenže naštěstí pro nás je to skutečnost! Připravte se na hru rulety až při osmi na sobě nezávislých točeních a jednom jediném sázkovém poli! Hra Multi Wheel Roulette Gold posouvá touto vlastností hraní rulety na vyšší level. Nabízí spoustu prostoru pro různé...

Zanechat komentář