Grafika 4
Hratelnost 4
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 1. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 4.0 skvělý

Illuminous

Výherní automat ve stylu stařičkých výherních strojů, jenom v modernějším grafickém provedení a s několika možnostmi výhry navíc. To je slot Illumious. 

Illumious je výherní stroj s pěti válci a rovnými 20 výherními řádky. Tento slot má ovšem jedno sympatické specifikum – na rozdíl od ostatních výherních strojů výhra v Illumious spočívá v tom, že v daném výherním řádku zkompletujeme 3 a více symbolů. Ano, slyšíte dobře – řádek může být nedokončený, nebo může začínat a končit o jedno místo dál. 

Nemusíte být raketový inženýr, abyste si spočítali, že když není třeba zkompletovat 5 symbolů řadě, ale vystačíte pouze se třemi či se čtyřmi, znamená to pro vás více příležitostí k výhře. Teorie pravděpodobnosti nám jednoznačně říká, že šance na výhru se zvyšují více jak 20 násobně. V praxi to znamená, že automat vesele bliká a „dává“ prakticky s každým druhým zatočením.

Samozřejmě nebudeme si nalhávat, že nám trojice symbolů zajistí stejné výhry, jako pět stejných symbolů v řadě. To v žádném případě! Výhry v případě vytočení pouhých 3 stejných symbolů jsou řádově 2 – 7 x nižší, to se ovšem nedá považovat za nevýhodu hry. Pokud jde všechno podle plánů, drobnější výhry nám pokryjí náklady na točení, zatímco velké výhry rovnou znamenají čistý zisk. 

K vyšším výhrám přispívají i další vlastnosti Illuminous. Těmi jsou samozřejmě bonusové symboly – Wild a Bonus Wild Scatter. Symbol Wild dokáže nahradit všechny symboly na hracím poli vyjma druhého bonusového symbolu Bonus Wild Scatter. Bonus Wild Scatter je žolík, který nahradí všechny symboly na hracím poli. To však není zdaleka všechno. Pokud se na hracím poli objeví 2 tyto symboly, hra vám přinese jedno znovuzatočení zdarma. Pokud se pak na hracím poli objeví 3 a více těchto symbolů, dojde k několika dalším zatočením zdarma. Kromě toho pak oba bonusové symboly mají vlastní výplatní řady – to abyste ani při jejich vytočení nebyli ochuzeni o klasické výhry.

Vedle důmyslné výherní struktury nabízí výherní automat Illumious i další skvělé výhody. Dočkal se čistého grafického stylu a pěkného vzhledu, takže lahodí oku a přitom je naprosto přehledný. Vedle počítačů ho můžete hrát i na svých mobilech a tabletech, což znamená zábavu všude na cesty. A nakonec – on i casino, ve kterém se nachází – nabízí všechny známé výhody, kterých se dočkáte pouze v rámci on-line casin. V tomto případě tedy hrajte, hrajte, až se z vás bude kouřit!

Související příspěvky

All Ways Fruits

All Ways Fruits


All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je 98.18 %.

Taboo

Taboo


Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan


Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS. Návratnost je 97.18 %.

Zanechat komentář