Grafika 2.7
Hratelnost 3.5
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 37. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 3.1 dobrý

Jackpot Jester 50000

Online videoautomat nabízí hru ze starých klasických automatů, jaké znáte z hospod či heren. Hrajte zdarma bez nutnosti registrace či vkladů, nemusíte se bát že příjdete o peníze. Automat je tří válcový. Hru ovládáte jednoduše myší. Navolte si výši sázek a hrajte.Sázky můžete jednoduše navyšovat, je zde šance získat dvojnásobek své sázky nebo speciální hru. Symboly mohou být zastoupeny žolíkem. Hra má skvělou grafiku.

Výhodou této hry je, že ji můžete hrát v pohodlí domova místo v zakouřené herně. Pokud máte rádi zábavu i napětí, pak je tato slotová hra určena pro vás. Chyťte si tedy svůj bonus.

Hrát na celé obrazovce

Zjistěte, jakou zvolit strategii a vyhrát na automatech.

Související příspěvky

Wild MELON

Wild MELON


Wild MELON

Auomat Wild MELON je nový ovocný automat, který obsahuje 3 válce. Hrajte zdarma Hra i přes jednoduchý vzhled má několik zajímavých vlastností, včetně Wild symbolů! Návratnost je 96.15 %.

Fruiterra

Fruiterra


Fruiterra

Fruiterra je nový retro ovocný automat s 20 výherními řadami a 5 válci. Ponořte se do doby, kdy automaty stali v každém baru a hospodě :)

Fire Joker

Fire Joker


Fire Joker

Fire Joker je tříválcovém video automat s 5 pevnými liniemi. Válce se mohou kdykoli zapálit. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru. Ďábelský ohnivý žolík je symbolem Wild, který se může objevit kdekoli na všech třech válcích. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat...

2 Komentáře

 1. Tom 18. 7. 2014
  Odpovědět

  Tak tyto automaty muzu :), opravud jako drive v hospodach.
  Jen tak dal.
  T.

 2. Ales 16. 12. 2014
  Odpovědět

  Neuveritelne chytlava hra :). Jsem malem promackal mys, kdyz jsem tocil na bedne bezmala hodinu :D.

Zanechat komentář