Grafika 3.7
Hratelnost 3
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 9. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 3.4 dobrý

Mega Joker

Mega Joker je 2x3válcový, 5řadový automat, na kterém lze hrát s více mincemi a který nabízí základní režim, režim supermeter a progresivní jackpot. Vsaďte 1 nebo 10 mincí v základním režimu (pomocí jedné z dostupných hodnot mincí). Při sázce 1 je aktivní sázková řada 1 a výhry se automaticky vybírají. Výhry se vyplácí podle výplatní tabulky nalevo od spodních válců. Při sázce 10 je aktivních všech 5 sázkových řad a výhru lze vybrat, nebo můžete hrát v režimu supermeter. Výhry se vyplácí podle výplatní tabulky napravo od spodních válců.

Přidali jsme nové online ovocné automaty!

Hrát na celé obrazovce

Související příspěvky

Wild MELON

Wild MELON


Wild MELON

Auomat Wild MELON je nový ovocný automat, který obsahuje 3 válce. Hrajte zdarma Hra i přes jednoduchý vzhled má několik zajímavých vlastností, včetně Wild symbolů! Návratnost je 96.15 %.

Fruiterra

Fruiterra


Fruiterra

Fruiterra je nový retro ovocný automat s 20 výherními řadami a 5 válci. Ponořte se do doby, kdy automaty stali v každém baru a hospodě :)

Fire Joker

Fire Joker


Fire Joker

Fire Joker je tříválcovém video automat s 5 pevnými liniemi. Válce se mohou kdykoli zapálit. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru. Ďábelský ohnivý žolík je symbolem Wild, který se může objevit kdekoli na všech třech válcích. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat...

3 Komentáře

  1. Robert 18. 10. 2012
    Odpovědět

    Dobre sa tu hra

  2. Ondra 30. 12. 2014
    Odpovědět

    Opravdová pecka :), jako u nás v baru. A mašiny od Kajot, to jsou také návykové bedny :).
    Jen tak dál

Zanechat komentář