Grafika 2.2
Hratelnost 3.3
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 22. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 2.8 normální

Mystery Joker

Tento tří válcový video automat s pěti řadami vám přinese peníze i zábavu. Zástupný symbol žolíková čepička vám slibuje točení navíc zdarma. Navíc můžete při točení zdarma díky žolíkům získat speciální bonus navíc. Graficky výborně zpracovaná hra vám slibuje návratnost vašich sázek až 96%. Díky snadnému ovládání vás hra bude bavit. Stačí se přihlásit v online kasínu a hru spustit v prohlížeči. Hra v online kasínu má výhodu, že si můžete vybrat, zda chcete hrát zdarma nebo využít bonusy za registraci a zahrát si za skutečné peníze. Mystery joker hru spusíte pouhým stisknutím tlačítka zatoč. Navíc si navolíte výši sázek dle libosti.

Návratnost je 96.98%.

Hrát na celé obrazovce

Sázky se nastavují pomocí sázkových tlačítek. Kliknutím na tlačítka plus a minus sázku měníte po jednotlivých krocích. Herní kolo spustíte kliknutím na tlačítko ZATOČ. Vaše výhra se určuje podle tabulky výplat na základě toho, jak se válce zastaví.

Související příspěvky

Wild MELON

Wild MELON


Wild MELON

Auomat Wild MELON je nový ovocný automat, který obsahuje 3 válce. Hrajte zdarma Hra i přes jednoduchý vzhled má několik zajímavých vlastností, včetně Wild symbolů! Návratnost je 96.15 %.

Fruiterra

Fruiterra


Fruiterra

Fruiterra je nový retro ovocný automat s 20 výherními řadami a 5 válci. Ponořte se do doby, kdy automaty stali v každém baru a hospodě :)

Fire Joker

Fire Joker


Fire Joker

Fire Joker je tříválcovém video automat s 5 pevnými liniemi. Válce se mohou kdykoli zapálit. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru. Ďábelský ohnivý žolík je symbolem Wild, který se může objevit kdekoli na všech třech válcích. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat...

1 Komentář

  1. Ales 19. 9. 2014
    Odpovědět

    Jenom u nás získáte 30 her zdarma na automatu Ninja fruits (bonus kód: 30HER)
    Více zde … http://www.casino-hra.cz/go/bohemka-hp/

Zanechat komentář