Výherní automaty zdarma

Výherní automaty zdarma

Online hra automaty zdarma jsou dobrou a ideální možností, jak si zkusit zahrát automaty v klidu a komfortu domova. Klasické automaty v kasínech mají za sebou dlouhou historii, ovšem technické možnosti se nedají zastavit, proto jsou tady i automaty online.

Online automaty přicházejí s velkým a širokým výběrem. Navíc zde hrajete bez rizika, že zruinujete své rodinné úspory. Zde můžete hrát naprosto uvolněně a bez obav, o peníze nepřijdete.

Sloty jsou na počítačích skutečně různé. K dispozici jsou samozřejmě tříválcové i pětiválcové. Nicméně velmi zajímavý je například automat Mega Joker, což je klasický ovocný tříválcový automat, na kterém lze hrát s více mincemi a který nabízí základní režim, režim supermeter a progresivní jackpot.

V sekci Nové automaty pak naleznete moderní casino hry s výbornou grafikou a hratelnosti od renomovaných studií. Z moderních automatů doporučujeme Drive: Multiplier Mayhem, nebo opravdový hudební skvost Guns N’ Roses. Samotnou kapitolou je česká firma Kajot, které dostala na internet ty nejzábavnější ovocné automaty, které znáte z českých barů a restauraci.

Hrajte proto online automaty zdarma, je to zábava bez rizika!

Pro více informací doporučujeme si přečíst zajímavé články ze světa automatů.

 

Nově přidané automaty

All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je…

Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS…