Grafika 3.5
Hratelnost 2.5
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 2. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 3.0 dobrý

Pirate’s Gold

Pirate’s Gold je automat s 5 kotouči a 9 řadami se dvěma dostupnými bonusovými hrami.
Můžete vsadit na až devět sázkových řad v každém herním kole (otočení kotoučů) na automatu. Minimální sázka je jedna mince na jednu sázkovou řadu a maximální sázka pokrývá všech devět sázkových řad při 10 mincích na řadu. Výherní kombinace symbolů jsou uvedeny ve výherní tabulce v horním levém rohu automatu.

Když se na sázkové řadě objeví tři nebo více pirátských mincí, vyhráváte bonusovou hru nabízející přídavek k výhře. V bonusové hře můžete použít kanón ke střílení a potopení nepřátelské lodě, vyhrát desetinásobek, padesátinásobek nebo stonásobek své sázky na sázkovou řadu bonusové hry – nebo více: když zasáhnete loď vezoucí zlatý klíč, postupujete do druhé bonusové hry a ke své výhře můžete připojit ještě více.

V druhé bonusové hře navádíte papouška, který použije zlatý klíč k otevření jedné z pěti truhel schovaných v jeskyni. Truhla Vám vyhraje stonásobek, dvěstěnásobek, pětisetnásobek nebo tisícinásobek Vaší sázky na sázkovou řadu bonusové hry – zvolte tu

Tato hra již není v naší nabídce, prohlédněte si nově přidané automaty.

Související příspěvky

All Ways Fruits

All Ways Fruits


All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je 98.18 %.

Taboo

Taboo


Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan


Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS. Návratnost je 97.18 %.

Zanechat komentář