Grafika 2
Hratelnost 2.8
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 5. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 2.4 normální

Safari Madnes

Jedná se o automat s 9 koly a 8 řadami. Výhry jsou možné ve třech horizontálních řadách, třech vertikálních řadách a obou diagonálách.

Počet řad, na které chcete vsadit, můžete zvolit kliknutím na tlačítko “JEDEN ŘÁDEK”. Vsadit na všechny řádky najednou je možné kliknutím na tlačítko označené “VŠECHNY ŘÁDKY”. Volbu “VŠECHNY ŘÁDKY” jednoduše zrušíte kliknutím na tlačítko označené “VYMAZAT SÁZKY”. Barevné značka u sázkových řádků zobrazují celkovou sázku na řádek pro každý řádek.

Celková sázka nemůže překročit 64 mincí a je rovna sázce na řadu (8) násobené počtem hraných řad (8). Kliknutím na tlačítko “MAX. SÁZKA” vsadíte maximum na zvolený počet řad a automaticky spustíte roztočení.

Tabulku výher zobrazíte kliknutím na tlačítko “VÝHERNÍ TABULKA”. Opětovným kliknutím toto schováte. Roztočte kola kliknutím na “ROZTOČIT”.

Když se kola otáčí, můžete je zastavit vechna najednou kliknutím na tlačítko “ROZTOČIT”. Pro zastavení všech válců klikněte na “MAX.SÁZKA” nebo “ROZTOČIT”. Pro zastavení válce zcela vlevo klikněte na “VYČISTIT SÁZKY”, pro zastavení válce uprostřed klikněte na “JEDNOTLIVÝ ŘÁDEK” a pro zastavení válce zcela vpravo klikněte na “VŠECHNY ŘÁDKY”.

Tato hra již není v naší nabídce, prohlédněte si nově přidané automaty.

Související příspěvky

Wild MELON

Wild MELON


Wild MELON

Auomat Wild MELON je nový ovocný automat, který obsahuje 3 válce. Hrajte zdarma Hra i přes jednoduchý vzhled má několik zajímavých vlastností, včetně Wild symbolů! Návratnost je 96.15 %.

Fruiterra

Fruiterra


Fruiterra

Fruiterra je nový retro ovocný automat s 20 výherními řadami a 5 válci. Ponořte se do doby, kdy automaty stali v každém baru a hospodě :)

Fire Joker

Fire Joker


Fire Joker

Fire Joker je tříválcovém video automat s 5 pevnými liniemi. Válce se mohou kdykoli zapálit. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru. Ďábelský ohnivý žolík je symbolem Wild, který se může objevit kdekoli na všech třech válcích. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat...

Zanechat komentář