Grafika 2.5
Hratelnost 5
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 2. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 3.8 dobrý

Super Flip

Super Flip je pětiválcový video automat. Aktivovat můžete až 20 linií a vsadit až 5 mincí na linii. Linie musí být aktivovány v číselném pořadí (1, 2, 3, 4 atd.).

Super Flip obsahuje symbol Wild („WILD“) a symbol Scatter („SUPER FLIP“). Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly (s výjimkou symbolu Scatter) a pomáhá skládat výherní kombinace.

Tři a více Scatter symbolů SUPER FLIP kdekoli na válcích spouštějí točení zdarma. Při točení zdarma jsou válce prohozeny, první je poslední a poslední je první. Šance na výhru roste! Funkci točení zdarma lze znovu spustit až 90x, stačí získat v jejím průběhu na válcích tři a více symbolů SUPER FLIP najednou. Při každém opětovném spuštění funkce se uděluje 15 dalších točení zdarma.

Hrát na celé obrazovce

Související příspěvky

All Ways Fruits

All Ways Fruits


All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je 98.18 %.

Taboo

Taboo


Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan


Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS. Návratnost je 97.18 %.

Zanechat komentář