Grafika 2.2
Hratelnost 2.6
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 52. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 2.4 normální

Turbo 27

Zapněte turbo, a co se týče štěstí, jeďte na plné obrátky! Při této tříválcové hře jedou šance na výhru spolu se zábavou na plný plyn, takže se záhy díky výhře Double Win a bonusovým hrám ocitnete turborychlostí v levém pruhu. Dámy a pánové, připravte se na start!

 • 3 válce, 27 výherních řad
 • Joker: Joker nahrazuje jiné symboly
 • Dvojitá výhra: Pohádkové zdvojnásobení výhry na 9 stejných symbolů
 • Bonusová hra Turbo 27: Když se objeví symboly TUR a BO, získáte 10 bonusových her zdarma.
 • Zdvojnásobení výhry: Při bonusových hrách se za každý symbol R ve výsledku zdvojnásobí celková dosavadní výhra z bonusových her.
 • Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

 

[table “7” not found /]

Související příspěvky

Wild MELON

Wild MELON


Wild MELON

Auomat Wild MELON je nový ovocný automat, který obsahuje 3 válce. Hrajte zdarma Hra i přes jednoduchý vzhled má několik zajímavých vlastností, včetně Wild symbolů! Návratnost je 96.15 %.

Fruiterra

Fruiterra


Fruiterra

Fruiterra je nový retro ovocný automat s 20 výherními řadami a 5 válci. Ponořte se do doby, kdy automaty stali v každém baru a hospodě :)

Fire Joker

Fire Joker


Fire Joker

Fire Joker je tříválcovém video automat s 5 pevnými liniemi. Válce se mohou kdykoli zapálit. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru. Ďábelský ohnivý žolík je symbolem Wild, který se může objevit kdekoli na všech třech válcích. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat...

5 Komentáře

 1. veronika 28. 4. 2015
  Odpovědět

  Rada hraji automaty

 2. zatim dobre 13. 7. 2015
  Odpovědět

  to chce větši vyhry vřele

 3. Ludmila 15. 7. 2015
  Odpovědět

  Ok

 4. ANDREA 2. 6. 2017
  Odpovědět

  DIKY

 5. Jiřina 6. 1. 2018
  Odpovědět

  Zdarma automaty bez registrace

Zanechat komentář