Grafika 5
Hratelnost 4
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 1. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 4.5 skvělý

Wild North

Wild North je pětiválcový video automat se 40 pevnně stanovenými liniemi plný bonusových speciálů a překvapení! Wild North obsahuje symbol Wild (rys) a symbol Scatter (polární záře). Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly (s výjimkou typu Scatter) a pomáhá skládat výherní kombinace. Další dočasné symboly Wild také nahrazují všechny ostatní symboly kromě bonusových symbolů Scatter. Tři bonusové Scatter symboly na válcích spouštějí bonusovou hru Polární záře. Na speciálním bonusovém kole je sedm různých speciálů. Užijte si příjemný zážitek.

Návratnost je 96.55%.

Hrát na celé obrazovce 

Související příspěvky

All Ways Fruits

All Ways Fruits


All Ways Fruits

Vyzkoušejte nový retro ovocný automat All Ways Fruitss. Nabízí 5 válců a 3 řady. Grafika a zvuk odpovídá klasickým automatům z dob, kdy jste je mohli hrát v každém baru a hospodě. Návratnost je 98.18 %.

Taboo

Taboo


Taboo

Trochu sado maso? Vyzkoušejte oblíbený automat Taboo s tématikou sado maso. Automat pochazí z dílny Endorphina. Automat má 5 válců a 3 řady. Návratnost je 98.18 %.

Tarzan

Tarzan


Tarzan

Tarzan je jedním z nových automatů od vývojářů Quickfire. Automat má 5 válců a 4 řady. Tarzan je automat s filmovou tématikou známé pohádky Tarzan. Automat obsahuje willd symbol s názvem BONUS. Návratnost je 97.18 %.

Zanechat komentář