Grafika 2.8
Hratelnost 3.2
Souhrné hodnocení od označených uživatelů 4. Můžete vložit vlastní označení pro tento článek - pouze klikněte na hvězdy výše a stiskněte "Použít"
Přijmout
Shrnutí 3.0 dobrý

Xmas Joker

Xmas Joker je tříválcový video automat s 5 pevnými liniemi, plný jmelí, zvonečků a sváteční nálady. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru.

Symbolem Scatter je vánoční elfí žolík. Tři symboly Xmas Joker kdekoli na válcích spouštějí řadu deseti zatočení zdarma. Když se při zatočení zdarma objeví alespoň dva symboly vánočního dárku, můžete si rozbalit speciální vánoční dárek. Tento vánoční dárek odpovídá 1-100násobku celkové sázky!

Když se při točení zdarma objeví kdekoli na válcích tři symboly vánočního dárku, prodlouží se hra zdarma o další 10 zatočení a maximálně se můžete dostat až na 50 zatočení zdarma v řadě. Každé z nich přináší šanci na parádní vánoční překvapení.

Návratnost je 93.99%. Hrát můžete již za 0,50 Kč za otočku – HRÁT NYNÍ

Sázky se nastavují pomocí sázkových tlačítek. Kliknutím na tlačítka plus a minus sázku měníte po jednotlivých krocích. Herní kolo spustíte kliknutím na tlačítko ZATOČ. Vaše výhra se určuje podle tabulky výplat na základě toho, jak se válce zastaví.

Hrát na celé obrazovce

Související příspěvky

Wild MELON

Wild MELON


Wild MELON

Auomat Wild MELON je nový ovocný automat, který obsahuje 3 válce. Hrajte zdarma Hra i přes jednoduchý vzhled má několik zajímavých vlastností, včetně Wild symbolů! Návratnost je 96.15 %.

Fruiterra

Fruiterra


Fruiterra

Fruiterra je nový retro ovocný automat s 20 výherními řadami a 5 válci. Ponořte se do doby, kdy automaty stali v každém baru a hospodě :)

Fire Joker

Fire Joker


Fire Joker

Fire Joker je tříválcovém video automat s 5 pevnými liniemi. Válce se mohou kdykoli zapálit. Kombinace tří stejných symbolů na linii znamená výhru. Ďábelský ohnivý žolík je symbolem Wild, který se může objevit kdekoli na všech třech válcích. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat...

Zanechat komentář